Mazda
Wágnerová s.r.o. Mazda Tábor

Ohodnoťte naše služby

Vstřícnost, ochota, splněny veškeré mé požadavky (servis v 84 tis.km). Rád opět přijedu a doporučím.
              
Děkuji oběma pánům Reitmajerům za vstřícnost, ochotu, spolehlivost a rychlost při kontrole a realizaci dovozu ojeté Mazdy 6 z Německa pro zákazníka z druhého konce republiky. Jednání bylo věcné, přátelské a vždy jsem měl pocit, že jim záleží na mé spokojenosti. Ještě jednou děkuji a tohoto dealera Mazdy jednoznačně doporučuji.
              
Chtěl bych tímto poděkovat za vstřícnost a ochotu, se kterou jsem se setkal v případě ing. Jakuba Reitmajera při řešení chybějící dokumentace k mému vozu MAZDA CX7 - dovoz Německo. V situaci, kdy mě oficiální zastoupení značky sdělilo, že k tomuto typu vozidla již nemohou poskytnout požadované podklady (návod k obsluze vozidla, resp. navigace), neboť se jedná o starší typ vozu (?!) byl tím, kdo mě dokázal operativně pomoci, a to i přes to, že nejsem klientem tohoto servisu (bydlím na druhé straně republiky). Ještě jednou tímto děkuji a přeji mnoho spokojených klientů...
              
Vždy skvělý servis, perfektní domluva a snaha vyjít vstříc. Všem jednoznačně doporučuji! Rád se do Tábora vždy vracím i když to mám trochu dál. Vyplatí se to!
              
3 Mazdy v rodině pod dohledem Mazda Wágnerová Tábor. Velká spokojenost a díky !
              
www.mazda-vždy naprostá spokojenost, téměř jako v rodinném servisu.Všem doporučuji. Zdeněk Prchlík
              
Vždy vstřícní a pohotoví, jak v prodeji tak v servisu aut, byl jsem vždy spokojen, dokladem je i nákup 12 mazd u této firmy. Z.Soryč
              
Je dobré sdělit své poznatky, aby zákazník věděl. A protože i já jsem byl již několikrát spokojen, oznamuji to všem. A HNED SE OBJEDNÁVÁM NA GARANČNÍ SERVIS.
              
Dnes jsem navštívil servis se svou Mazdou 6, přestože bylo v servisu plno, tak mi p. Jordák, po telefonické domluvě, přislíbil pomoc a tak se také stalo. Byl jsem velmi spokojen se vstřícným a profesionálním vystupováním jak p. Jordáka, tak mechanika, který se o mou Mazdu postaral a problém rychle odstranil. Auto Palace Spořilov Praha se má co učit. 
Melda
              
Při koupi Mazdy u této firmy kvalitní služby i přístup k zákazníkovi, nic nebylo problém, vše šlo zařídit. Ochotný a komunikativní personál.
Böhm
              
Služby autosalonu a hlavně servisu jsou na vynikající úrovni jak odborné tak také přístupu k zákazníkům. Vždy jsem se setkal s ochotou a příjemným vystupováním pracovníků servisu a prodeje vozidel Mazda. Volf
              

Wágnerová s.r.o. Mazda Tábor

Tř. kpt. Jaroše 359
39003 Tábor - Klokoty
IČO: 47252081

Prodej
  +420 381 233 978, +420 736 768 911
E-mail: prodej@mazdatabor.cz

Servis
  +420 381 233 990
E-mail: servis@mazdatabor.cz

PRODEJ


Tel:381 233 978, 603 527 065

Tel:381 233 978, 736 768 911

SERVIS


Tel:381 233 990, 733 159 360