Mazda
Wágnerová s.r.o. Mazda Tábor

Ohodnoťte naše služby

Tak vidím, že poslední ohodnocení je staré dva roky, tak musím něco přidat..Před měsícem jsem zde koupil již třetí vůz Mazda. Opět jsem se přesvědčil o kvalitě nejen při předávání vozu, ale i o ochotě. Oba páni Reitmajerové a velice vlídná pí ing. se prostě nedají přehlídnout. Takže všem, kdo by chtěli poznat kvalitu autosalonu Wágnerová, jeďte do Tábora.
              
Vstřícnost, ochota, splněny veškeré mé požadavky (servis v 84 tis.km). Rád opět přijedu a doporučím.
              
Děkuji oběma pánům Reitmajerům za vstřícnost, ochotu, spolehlivost a rychlost při kontrole a realizaci dovozu ojeté Mazdy 6 z Německa pro zákazníka z druhého konce republiky. Jednání bylo věcné, přátelské a vždy jsem měl pocit, že jim záleží na mé spokojenosti. Ještě jednou děkuji a tohoto dealera Mazdy jednoznačně doporučuji.
              
Chtěl bych tímto poděkovat za vstřícnost a ochotu, se kterou jsem se setkal v případě ing. Jakuba Reitmajera při řešení chybějící dokumentace k mému vozu MAZDA CX7 - dovoz Německo. V situaci, kdy mě oficiální zastoupení značky sdělilo, že k tomuto typu vozidla již nemohou poskytnout požadované podklady (návod k obsluze vozidla, resp. navigace), neboť se jedná o starší typ vozu (?!) byl tím, kdo mě dokázal operativně pomoci, a to i přes to, že nejsem klientem tohoto servisu (bydlím na druhé straně republiky). Ještě jednou tímto děkuji a přeji mnoho spokojených klientů...
              
Vždy skvělý servis, perfektní domluva a snaha vyjít vstříc. Všem jednoznačně doporučuji! Rád se do Tábora vždy vracím i když to mám trochu dál. Vyplatí se to!
              
3 Mazdy v rodině pod dohledem Mazda Wágnerová Tábor. Velká spokojenost a díky !
              
www.mazda-vždy naprostá spokojenost, téměř jako v rodinném servisu.Všem doporučuji. Zdeněk Prchlík
              
Vždy vstřícní a pohotoví, jak v prodeji tak v servisu aut, byl jsem vždy spokojen, dokladem je i nákup 12 mazd u této firmy. Z.Soryč
              
Je dobré sdělit své poznatky, aby zákazník věděl. A protože i já jsem byl již několikrát spokojen, oznamuji to všem. A HNED SE OBJEDNÁVÁM NA GARANČNÍ SERVIS.
              
Dnes jsem navštívil servis se svou Mazdou 6, přestože bylo v servisu plno, tak mi p. Jordák, po telefonické domluvě, přislíbil pomoc a tak se také stalo. Byl jsem velmi spokojen se vstřícným a profesionálním vystupováním jak p. Jordáka, tak mechanika, který se o mou Mazdu postaral a problém rychle odstranil. Auto Palace Spořilov Praha se má co učit. 
Melda
              
Při koupi Mazdy u této firmy kvalitní služby i přístup k zákazníkovi, nic nebylo problém, vše šlo zařídit. Ochotný a komunikativní personál.
Böhm
              
Služby autosalonu a hlavně servisu jsou na vynikající úrovni jak odborné tak také přístupu k zákazníkům. Vždy jsem se setkal s ochotou a příjemným vystupováním pracovníků servisu a prodeje vozidel Mazda. Volf
              

Wágnerová s.r.o. Mazda Tábor

Tř. kpt. Jaroše 359
39003 Tábor - Klokoty
IČO: 47252081

Prodej
  +420 381 233 978, +420 736 768 911
E-mail: prodej@mazdatabor.cz

Servis
  +420 381 233 990
E-mail: servis@mazdatabor.cz

PRODEJ


Tel:381 233 978, 603 527 065

Tel:381 233 978, 736 768 911

SERVIS


Tel:381 233 990, 733 159 360